Rosyjska drzewo figowe na wakacjach.

Dyskusja na ogólne tematy związane z Hoolsgame.

Rosyjska drzewo figowe na wakacjach.

Postautor: Alex19944 » 14 lis 2016, 22:55

Historie porno: Rosyjska drzewo figowe na wakacjach.
W ostatnim dniu mojego wakacjach w Jałcie, przeniósł się do naszego hotelu w jednej bogatej i arogancki Papić, którzy najwyraźniej krótko uciekł z żoną, postanowił zerwać z kompletne. Pamiętam, jak przywiózł mnie z siebie, kiedy klepnął mnie w tyłek i zaczął porównać mnie kurwa: "Chodź suki co łamać, kochanie"
"Co pan sobie pozwolić?" Powiedziałem, starając się ją odrzucić.
"Tak, spojrzeć na swoje sutki, dziewczyno!" Powiedział lapaya moją klatkę piersiową, "Płaczą, że jesteś pasjonatem suko!"
"Get off starą pedałem!" Powiedziała, że ​​zaczyna płakać trochę żal.
"Pragniesz fuck you!" On powiedział, ślinotok na mój sexy ciała, "Jesteś sex walking! Ty pieprzona suka stworzony dla"
Wtedy postanowił zemścić się na nim jest ze mną zrobić. Kiedy byłem w mieście, kupiłem coś dla idioty, który tak upokarzany mi zorganizować niespodziankę dla niego tuż przed odlatuje do domu.
Kiedy zobaczyła go znowu, chodzenie na naszym piętrze hotelu na spotkanie ze mną, postanowiłem specjalnie - flirtować z nim, więc on zaprosił mnie do siebie.
"A - i - i złamał wciąż suka Nature wziął ją, kochanie!" On powiedział, chwytając mnie w dupę i zataskivaya do swojego pokoju.
A potem dał mu niespodziankę.
"Jeśli chcesz, dam ci massazhik, Pupsik!"
Take my wiśnia! "On powiedział, całując rękę. I obejmowały https://www.firecams.com
Okazało się, że nawet gabinet masażu była w swoim pokoju, który był wspaniały stół do masażu. Freak razlёgsya na stole do masażu, a ja pierwszy zaczął masować jego plecy, czekając na moment, kiedy jest on w pełni zrelaksować i być może zasnąć. Kiedy myślałem, że śpi, a potem zacząłem związać ręce i stół do masażu z liną, która przyniosła ze sobą całkowicie unieruchomić, ale obudził się
"Chcę cię ukarać, Shalunishka!", Szybko ich łożysk, odpowiadam, że niczego nie podejrzewają.
"Tak, moja pani! Karać mnie!", Byłem zachwycony tym idiotą, myśląc zamierzam zadowolić swoją wyobraźnię i naiwnie pozwalając mi związać się na stole do masażu. Kiedy został całkowicie unieruchomiony i mocno uścisnął mu usta taśmą, a następnie pokazał mu, co go czeka w najbliższej przyszłości. I przyniósł do jego pokoju w mieście kupił mobilną anal fuck - maszynę, która przylega do dupy przez pasy.
Kiedy stary pedale widział co ja trzymał w dłoniach, zaczął skręcać i bełkot, ale to nie miało sensu. Złapałem urządzenie do jego osła dokręcone wszystkie pasy, a potem zabrał wszystkie wskazówki i pokazał ślimaki
"Dobrze, że słodkie? Co wybrać?"
"Mm - m - m - m - m !!!", wymawiane jako "słodki", wiedząc, że będzie on przenieść gwałt analny cholery - maszynę.
"M - m - M Więc największym marzeniem Oak, słodki," powiedziałem, śmiejąc się trochę w jego bezradności.
"M - M - M - M !!!" zaczęło bić gwałtownie, zaobserwowano największy napiwek.
Zdecydowanie rozmazany jego osła, ściskając prawie całą tubkę smaru, a następnie załączone największy napiwek wszystkich.
"Jesteś taki tyłek! Myślę, że po prostu się za kurwa!", Powiedział powoli wprowadzać do jego butt ogromnym napiwków.
"M - M - M - M - M - M - M !!!", walczył w konwulsjach zboczeńcu, a ja powoli zeszpecić jego osła, co czyni z niego kogut.
Potem usiadł przed nim na piętach na twarz przed kopalni i spojrzał w oczy swoim piśmie, biorąc w ręku pilota od cholery - urządzenia z palcem na przycisku "Start".
"Tak, stworzyłem tylko kurwa, co?" I powiedział sarkastycznie, patrząc mu prosto w oczy.
"Mm - m - m - m !!!" ślimak wymamrotał, kręcąc przecząco głową.
"Cóż kochanie gotowy do zemsty," szeptem powiedziałem, delikatnie gryząc go w ucho, a następnie nacisnąć przycisk "Start" i patrząc na to, jak ogromny fallus gwałci stary zboczeniec, delikatnie dodaje się do ruchu zegara "i - i - x Ach - ah Oh! - z - x ..!
Alex19944
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2016, 22:52

Wróć do Dyskusja ogólna

cron